INFORMACJE O MISTRAL POLSKA

  mistral7_smallFirma Mistral Polska powstała w 2000 roku i jako pierwsza wprowadziła na polski rynek nową formę sprzedaży perfum „na mililitry”. Perfumerie tego typu znane na świecie, również u nas spotkały się z dużym aplauzem, zdobywając szybko swoją stałą klientelę. Jak się okazało, szczególnie ważna dla klientów stała się możliwość zakupu małej ilości perfum w celu przetestowania zapachu i dobrania najlepszego dla siebie. Perfumy firmy Mistral Polska rozlewane są z dużych flakonów do wybranych przez klienta buteleczek o różnych pojemnościach, począwszy już od 10ml. Taka forma sprzedaży, znana już od wieków wraca obecnie łącząc tradycję z dzisiejszą komercją  

Wszystkie wody perfumowane marki Mistral produkowane są na bazie najlepszych esencji zapachowych, gwarantujących ich wysoką jakość i trwałość, a inspiracją do ich powstania stają się często znane zapachy . W ofercie dostępnych jest około 200 rodzajów wód perfumowanych. Tak szeroki asortyment zadowolić może najbardziej wyszukane gusta zarówno damskie jak i męskie, a systematycznie powiększany daje olbrzymie możliwości wyboru. Nasza firma stara się, aby oprócz znanych wszystkim zapachów klasycznych nie zabrakło nowości , które wprowadzane są przynajmniej raz na kwartał.  .

Oryginalność sprzedaży wód perfumowanych na mililitry, może stać się inspiracją do stworzenia perfumerii lub uatrakcyjnienia istniejących już sklepów z inną branżą. Poszerzenie asortymentu o dobre jakościowo i niedrogie wody perfumowane, sprzedawane w ten nietypowy sposób, zdecydowanie może wpłynąć na wzrost zainteresowania Twoim sklepem. Zapachy oferowane przez firmę Mistral Polska sprzedawane są w perfumeriach, stoiskach handlowych, w sklepach różnych branż oraz pasażach dużych sieci handlowych. Łatwość zorganizowania takiego stoiska oraz możliwość uzyskanie dobrych zysków przy niewielkim wkładzie początkowym jest szczególnie cenna w „dobie kryzysu”.

Firma nasza stawia przede wszystkim na indywidualność i niezależność.
Nie ograniczamy krępującymi umowami i nakazowym systemem w tworzeniu punktów sprzedaży. Sugerujemy i podpowiadamy, szanując jednocześnie Twoją wizję i styl w jakim chcesz stworzyć własne przedsięwzięcie w zakresie sprzedaży perfum na mililitry . Sukces jaki osiągniesz dzięki temu będzie wyłącznie Twoim udziałem. Wyjątkowo korzystna cena naszych produktów oraz perfekcyjna obsługa Twojego sklepu jest gwarancją dobrej współpracy z naszą firmą i Twojej satysfakcji.

mistral9
MISTRAL POLSKA s.c.
Komorowo 12a
64-200 Wolsztyn

tel. (68) 384 37 12
fax (68) 384 37 12
tel. kom. 608 28 49 26

e-mail: li@mistral-polska.pl
2496269
 liczba odwiedzin: 11633375      online: 1